YURTİÇİ ORGANİZASYONLAR

Deneyimli kadrosu ve bilgi birikimi ile Türkiye’nin her köşesinde gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar, LagendaTour’u teşvik ve bayi gezilerinde Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına hizmet veren, sektöründe ilkleri gerçekleştiren, öncü bir çözüm ortağı durumuna getirdi.

Amacınız isterseniz bir dağın zirvesindeki enerji tesisini tanıtmak, isterseniz şehrin göbeğindeki beş yıldızlı bir otelde konferanslarınızı düzenlemek ve istediğiniz dilde simultane tercümesini yaptırmak ya da çalışanlarınızı bir piknikte buluşturup çoluk çocuk eğlendirmek olsun, her ortamda sizlerle birlikte olmaya hazırız.

LagendaTour’un öncelikli amacı, hizmet kalitesinin misafirlerinin beklentisinin üzerinde olmasını sağlamak, belirlenmiş kalite standartlarını uygulamak, hizmet ve kalitesini istikrarlı kılıp hep ileriye götürmek. LagendaTour; deneyimi, geniş alt yapı yatırımları ile teknolojinin tüm imkanlarını da müşterilerine sunarak bireysel ve kurumsal anlamda gelişen genç ve dinamik kadrosu ile misafirlerinin özelliklerine en uygun programı hazırlayarak organizasyon boyunca müşteri ihtiyaçlarına anında yaratıcı cevaplar veriyor. En önemli felsefemiz müşteri memnuniyeti!

Türkiye, toplantı kongre ve seminer hizmetleri açısından artan bir ivme ile ilerliyor. Yurt içindeki tesis altyapısı bu ivmeye büyük katkı sağlıyor ve LagendaTour bu gelişimi ve değişikliği sizin adınıza en yakından takip ediyor.

Toplantı, kongre ve seminer katılımı veya organizasyonlarınızda ürün bilgimiz, rekabetçi fiyatlarımız ve tecrübeli personelimizin farkını sizlerle paylaşıyoruz. Yüksek katılımlı dönem toplantıları konusunda iddialıyız.

Müşterilerimizle aramızdaki ticari ilişkiyi, açık kitap usulü paylaşarak çalışma modelini tercih ediyor; kazancımızı beraber belirlemek istiyoruz.

Zirveye doğru yürürken bazı duraklarda durup hem bir soluk alır hem de gerekli toplantılar yaparsınız. Yeni bir ürün çıkarırsınız örneğin; lansmanını yapmak gerekir. Ya da yeni bir birim kurarsınız, ardından açılış gelir. Davetti fuardı derken iş yükünüz büyür. Uğraşılması gereken kalemler artar. Ya da tüm bunların yakınlarda gerçekleşeceğini öngörür, bizlere ulaşırsınız. Tüm bu yük omuzlarınızdan usulca kayar gider.

Müşterileriniz, çalışanlarınız veya hedef kitleniz için konser ya da spor organizasyonları düzenlemek veya bu organizasyonlara birlikte katılmak ister misiniz?

Firmanız adına ülkemize getireceğimiz dünyaca ünlü bir sanatçıyı, sporcuyu, grubu veya organizasyonu en ön sırada müşterilerinizle beraber izlemek hoşunuza gitmez mi? Basın mensuplarıyla aranız nasıl? Sizi ve yaptıklarınızı ne kadar biliyorlar? Onları bir basın gezisinde bir araya getirip, kurumunuzu bu ortamda tanıtmaya ne dersiniz?

Tüm bu sorulara “evet” yanıtı verdiğinizi biliyoruz. O yüzden LagendaTour ile irtibata geçmenizi öneriyoruz.

Kurumunuz için arzu ettiğiniz hedef kitleye düzenleyeceğiniz eğitim organizasyonlarında tecrübeliyiz. Bütçeleme ile başlayan; yer seçimi, teknik altyapı, ikramlar gibi ana hatların yanı sıra, katılımcıların dikkatlerinin eğitim süresi boyunca nasıl çekilebileceği gibi stratejik detaylarla devam eden bütün süreçler boyunca müşterilerimizin yanındayız.